Warszawa Gocław, ul. Wał Miedzeszyński 646
519 193 167

Dj-e w Explosion Club

Sala disco i dance

DJ Fragles

Dj Fragles

Piotr Gawryszewski. Urodzony w 1989 r. rodowity mieszkaniec stolicy. Z muzyką zaprzyjaźniony od najmłodszych lat, czynnie za konsolą od 2006 r.

Od otwarcia pierwszej dyskoteki Explosion w Warszawie na stałe związany z tą firmą, prowadząc imprezy z gatunku disco/dance, oraz wszelkie eventy pod logiem Explosion Club.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu zagrać, oraz supportować czołówkę artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jak sam mówi: „to Dj jest w klubie dla ludzi”, tym przesłaniem zawszę stara się dostosować do potrzeb gości.

Oprócz grania zajmuję się realizacją dzwięku i światła.

 

DJ YooshiDJ Yooshi

Urodzony w Węgrowie w 1984 r. Rezydent klubu Explosion Warszawa. Od najmłodszych lat jego miłością jest muzyka. Swoja przygodę z profesjonalną dj-ką zaczął w 2002 r.

Grając w wielu klubach a także na innych imprezach plenerowych i nie tylko, doskonalił swoje umiejętności u boku najlepszych DJ-ów z Polski i nie tylko. Znany jest z elastyczności w dobieraniu repertuaru, dzięki czemu z powodzeniem odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych.

 

Sala złota – lata 80′ i 90′

DJ_D_SOUND_m

DJ D-SOUND – Adam Czajka

Pierwszy raz zagrał dość wcześnie, bo w wieku 16 lat – był to rok 1999. Przez ostatnie 15 lat zagrał setki imprez w setkach miejsc w Polsce np. La Plage (Władysławowo), Ara (Jastrzębia Góra), Obsesja (Bydgoszcz), Speed Club (Rowiska Stare), jednak najczęściej można go spotkać w jego rodzinnych stronach czyli w Warszawie. W sumie nigdy nie wiadomo czego się spodziewać po jego setach, bo każdy jest niepowtarzalny. Można w nich usłyszeć dosłownie wszystko od lat 70-tych do współczesnych.

Sala klubowa

DJ WW

Dj WW – Adam Suchecki

Rodowity Warszawiak. Muzyka w jego życiu towarzyszyła mu od najmłodszych lat.

Już jako 7 latek zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej pobierając naukę w klasie fortepianu i kontynuował ją przez kolejnych 10 lat aż do ukończenia szkoły muzycznej 1 oraz 2 stopnia.

Następnie rozpoczął się jego kolejny rozdział w życiu – a dokładniej prowadzenie imprez jako DJ. Na początku zdobywał doświadczenie grając imprezy prywatne, po czym postanowił stawić czoła wyzwaniu jakim było rozpoczęcie regularnego grania w klubach jako DJ.

Jego przygoda z muzyką trwa po dziś dzień i gra jako rezydent najczęściej odwiedzanego i rozpoznawalnego klubu w Warszawie – Explosion. Preferowane gatunki muzyczne to  wszelkie odmiany muzyki house, lecz nie gardzi również innymi stylami muzycznymi takimi jak Disco/Dance/Pop.

 

DJ_BRONEKDj Bronek

Dj Bronek czyli Michał Bronowski rozpoczął swoja przygodę z muzyką mając 19 lat w 2009 roku. Jako oświetleniowiec w klubach współpracował z różnymi djami poznając w ten sposób tajniki miksowania i sposoby prowadzenia imprez. Nigdy nie planował zostać djem, dopiero w 2012 roku „zarażony” niezwykłą energią i pasją do grania dja Maniany zdecydował się zmienić swoje życie.

Od 2013 roku współpracował z House Connection Music Agency dzięki której nabierał doświadczenia jako dj grając swoje pierwsze imprezy w warszawskich klubach studenckich, na bankietach oraz imprezach firmowych.

Aktualnie rezydent najlepszego klubu w Warszawie Explosion w którym stara się aby jego imprezy były pełne energii mieszając różne odmiany House i electro. Można również usłyszeć go w Speed Clubie (koło Skierniewic) gdzie dla odmiany rozgrzewa parkiet w stylu dance, disco i przebojami z lat 70,80.

Oprócz grania rozwija swoje drugie zainteresowanie jakim jest lotnictwo pracując jako mechanik lotniczy na warszawskim Okęciu.

Zamknij Polub nasz profil na Facebooku