Warszawa Gocław, ul. Wał Miedzeszyński 646
519 193 167

Dj-e w Explosion Club

Sala disco i dance

DJ Fragles

Dj Fragles

Piotr Gawryszewski. Urodzony w 1989 r. rodowity mieszkaniec stolicy. Z muzyką zaprzyjaźniony od najmłodszych lat, czynnie za konsolą od 2006 r.

Od otwarcia pierwszej dyskoteki Explosion w Warszawie na stałe związany z tą firmą, prowadząc imprezy z gatunku disco/dance, oraz wszelkie eventy pod logiem Explosion Club.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu zagrać, oraz supportować czołówkę artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Jak sam mówi: „to Dj jest w klubie dla ludzi”, tym przesłaniem zawszę stara się dostosować do potrzeb gości.

Oprócz grania zajmuję się realizacją dzwięku i światła.

 

DJ YooshiDJ Yooshi

Urodzony w Węgrowie w 1984 r. Rezydent klubu Explosion Warszawa. Od najmłodszych lat jego miłością jest muzyka. Swoja przygodę z profesjonalną dj-ką zaczął w 2002 r.

Grając w wielu klubach a także na innych imprezach plenerowych i nie tylko, doskonalił swoje umiejętności u boku najlepszych DJ-ów z Polski i nie tylko. Znany jest z elastyczności w dobieraniu repertuaru, dzięki czemu z powodzeniem odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych.

 

DJ FesterDJ Fester

Czyli Patryk Pająk, urodzony w 1995 r. Z konsolą związany od 2011 r. lecz jego przygoda z muzyką zaczęła się dużo wcześniej. Grając na wiolonczeli oraz fortepianie ukończył pierwszy stopień szkoły muzycznej. Jako DJ swoje doświadczenie zdobywał w kilku klubach jako rezydent oraz na imprezach plenerowych i okolicznościowych. Potrafi zamieszać w klimatach disco/dance jak i bardzo dobrze odnajduje się przy muzyce klubowej. Na każdej imprezie stara się zadowolić muzycznie każdego klubowicza.

Sala klubowa

DJ WW

Dj WW – Adam Suchecki

Rodowity Warszawiak. Muzyka w jego życiu towarzyszyła mu od najmłodszych lat.

Już jako 7 latek zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej pobierając naukę w klasie fortepianu i kontynuował ją przez kolejnych 10 lat aż do ukończenia szkoły muzycznej 1 oraz 2 stopnia.

Następnie rozpoczął się jego kolejny rozdział w życiu – a dokładniej prowadzenie imprez jako DJ. Na początku zdobywał doświadczenie grając imprezy prywatne, po czym postanowił stawić czoła wyzwaniu jakim było rozpoczęcie regularnego grania w klubach jako DJ.

Jego przygoda z muzyką trwa po dziś dzień i gra jako rezydent najczęściej odwiedzanego i rozpoznawalnego klubu w Warszawie – Explosion. Preferowane gatunki muzyczne to  wszelkie odmiany muzyki house, lecz nie gardzi również innymi stylami muzycznymi takimi jak Disco/Dance/Pop.

 

DJ_BRONEKDj Bronek

Dj Bronek czyli Michał Bronowski rozpoczął swoja przygodę z muzyką mając 19 lat w 2009 roku. Jako oświetleniowiec w klubach współpracował z różnymi djami poznając w ten sposób tajniki miksowania i sposoby prowadzenia imprez. Nigdy nie planował zostać djem, dopiero w 2012 roku „zarażony” niezwykłą energią i pasją do grania dja Maniany zdecydował się zmienić swoje życie.

Od 2013 roku współpracował z House Connection Music Agency dzięki której nabierał doświadczenia jako dj grając swoje pierwsze imprezy w warszawskich klubach studenckich, na bankietach oraz imprezach firmowych.

Aktualnie rezydent najlepszego klubu w Warszawie Explosion w którym stara się aby jego imprezy były pełne energii mieszając różne odmiany House i electro. Można również usłyszeć go w Speed Clubie (koło Skierniewic) gdzie dla odmiany rozgrzewa parkiet w stylu dance, disco i przebojami z lat 70,80.

Oprócz grania rozwija swoje drugie zainteresowanie jakim jest lotnictwo pracując jako mechanik lotniczy na warszawskim Okęciu.

 

DJ Young’D – Wojciech Włodarczyk

Jest to młody DJ, dla którego muzyka jest pasją, którą zaszczepił w nim jego przyjaciel w bardzo młodym wieku, bo już w gimnazjum podpatrywał go na szkolnych dyskotekach i imprezach, po to, aby już w wieku 14 lat założyć wraz z przyjaciółmi radio internetowe, w którym pełnił role DJ’a i administratora.

W wieku 16 lat zakupił swoją pierwszą konsolę i zaczął grać na szkolnych dyskotekach,prywatkach, osiemnastkach dzięki czemu mógł stale pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności DJ’skie, a wieku 18 lat został jednym z rezydentów Mińskiego klubu, gdzie dużo się nauczył od starszych i bardziej doświadczonych kolegów.

Nie zamyka się tylko i wyłącznie w jednym stylu muzycznym, najlepiej odnajduje się w muzyce klubowej (Electro-House, House, EDM) jak i również Disco-Dance, lubi łączyć również radiowe hity w przeróżnych remixach polskich jak i zagranicznych.

Young’D cały czas się uczy i zdobywa nowe doświadczenia, po to, aby zarażać ludzi swoją pasją muzyczną, nie jest typem DJ’a, który gra tylko dla siebie, lubi kontakt z ludźmi, pełen parkiet bawiący się przy jego hitach motywuje go do tego, żeby ciągle się doskonalić, muzyka jest częścią jego życia i sprawia mu to ogromną przyjemność.

Zamknij Polub nasz profil na Facebooku