Warszawa Gocław, ul. Wał Miedzeszyński 646
519 193 167

Dj-e w Explosion Club

Sala disco i dance

DJ YooshiDJ Yooshi

Urodzony w Węgrowie w 1984 r. Rezydent klubu Explosion Warszawa. Od najmłodszych lat jego miłością jest muzyka. Swoja przygodę z profesjonalną dj-ką zaczął w 2002 r.

Grając w wielu klubach a także na innych imprezach plenerowych i nie tylko, doskonalił swoje umiejętności u boku najlepszych DJ-ów z Polski i nie tylko. Znany jest z elastyczności w dobieraniu repertuaru, dzięki czemu z powodzeniem odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych.

 

DJ FesterDJ Fester

Czyli Patryk Pająk, urodzony w 1995 r. Z konsolą związany od 2011 r. lecz jego przygoda z muzyką zaczęła się dużo wcześniej. Grając na wiolonczeli oraz fortepianie ukończył pierwszy stopień szkoły muzycznej. Jako DJ swoje doświadczenie zdobywał w kilku klubach jako rezydent oraz na imprezach plenerowych i okolicznościowych. Potrafi zamieszać w klimatach disco/dance jak i bardzo dobrze odnajduje się przy muzyce klubowej. Na każdej imprezie stara się zadowolić muzycznie każdego klubowicza.

 

DJ Matix

Urodzony w 1997 w Warszawie. Od najmłodszych lat zarażony miłością do muzyki i miksowania utworów. Swoją przygodę z DJ-ką rozpoczął w 2018 roku od grania imprez okolicznościowych, później trafił do zespołu disco polo, gdzie jako DJ u boku Power Boya spędził blisko 2 lata. Od 2022 roku Rezydent klubu Explosion Warszawa.

 

Sala klubowa

DJ WW

DJ WW – Adam Suchecki

Rodowity Warszawiak. Muzyka w jego życiu towarzyszyła mu od najmłodszych lat.

Już jako 7 latek zaczął uczęszczać do szkoły muzycznej pobierając naukę w klasie fortepianu i kontynuował ją przez kolejnych 10 lat aż do ukończenia szkoły muzycznej 1 oraz 2 stopnia.

Następnie rozpoczął się jego kolejny rozdział w życiu – a dokładniej prowadzenie imprez jako DJ. Na początku zdobywał doświadczenie grając imprezy prywatne, po czym postanowił stawić czoła wyzwaniu jakim było rozpoczęcie regularnego grania w klubach jako DJ.

Jego przygoda z muzyką trwa po dziś dzień i gra jako rezydent najczęściej odwiedzanego i rozpoznawalnego klubu w Warszawie – Explosion. Preferowane gatunki muzyczne to  wszelkie odmiany muzyki house, lecz nie gardzi również innymi stylami muzycznymi takimi jak Disco/Dance/Pop.

 

DJ Young’D – Wojciech Włodarczyk

Jest to młody DJ, dla którego muzyka jest pasją, którą zaszczepił w nim jego przyjaciel w bardzo młodym wieku, bo już w gimnazjum podpatrywał go na szkolnych dyskotekach i imprezach, po to, aby już w wieku 14 lat założyć wraz z przyjaciółmi radio internetowe, w którym pełnił role DJ’a i administratora.

W wieku 16 lat zakupił swoją pierwszą konsolę i zaczął grać na szkolnych dyskotekach,prywatkach, osiemnastkach dzięki czemu mógł stale pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności DJ’skie, a wieku 18 lat został jednym z rezydentów Mińskiego klubu, gdzie dużo się nauczył od starszych i bardziej doświadczonych kolegów.

Nie zamyka się tylko i wyłącznie w jednym stylu muzycznym, najlepiej odnajduje się w muzyce klubowej (Electro-House, House, EDM) jak i również Disco-Dance, lubi łączyć również radiowe hity w przeróżnych remixach polskich jak i zagranicznych.

Young’D cały czas się uczy i zdobywa nowe doświadczenia, po to, aby zarażać ludzi swoją pasją muzyczną, nie jest typem DJ’a, który gra tylko dla siebie, lubi kontakt z ludźmi, pełen parkiet bawiący się przy jego hitach motywuje go do tego, żeby ciągle się doskonalić, muzyka jest częścią jego życia i sprawia mu to ogromną przyjemność.

 

DJ Karik

Karol Kurek – urodzony w 1994 roku. Mówi o sobie: „Od zawsze marzyłem, żeby zostać DJ. Jestem samoukiem, pierwsze kroki stawiałem wynajmując studio, gdzie godzinami trenowałem. Dało mi to możliwość grania w warszawskich klubach, oraz pracy na eventach prywatnych. Od pierwszych imprez wiedziałem, że być „muzycznym reżyserem spektaklu” – to jest to co chce robić w życiu… czyli, dawać ludziom dobra zabawę poprzez odpowiedni dobór muzyki.”

 

Zamknij Polub nasz profil na Facebooku