Warszawa Gocław, ul. Wał Miedzeszyński 646
519 193 167

O klubie

Explosion Club – mieści się w Warszawie na Gocławiu przy ul. Wał Miedzeszyński 646. Położenie przy jednej z głównych arterii miejskich zapewnia łatwy i dogodny dojazd z całej Warszawy i okolic.

Explosion to nowoczesny klub o niepowtarzalnym wystroju. Klub posiada dużą sale taneczne,  – tutaj usłyszycie największe hity oraz najnowsze przeboje polskiej muzyki disco polo i dance. W klubie znajduje się duża scena, na której organizowane są koncerty polskich jak i zagranicznych zespołów. Druga sala to sala za sceną z muzyką klubową, a trzecia to sala na antresoli.

W każdej z sal znajdują się duże i wygodne loże. Dodatkowo na antresoli są 3 vip roomy. Nowoczesne oświetlenie i profesjonalne nagłośnienie sprawią, że każda impreza w naszym klubie zaliczona będzie do udanych!

Tylko w Explosion co weekend usłyszysz najlepszą muzykę graną przez doświadczonych dj-ów, znane i popularne gwiazdy zobaczysz na żywo w czasie licznie organizowanych koncertów. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy duży parking przed głównym wejściem do klubu. Zarówno w klubie jak i przed nim nad bezpieczeństwem naszych gości czuwa profesjonalna ochrona.

Explosion Club – najlepsza impreza w mieście! Tu bawimy się najlepiej!

Zamknij Polub nasz profil na Facebooku